Stajnia Stangret

Stajnia Stangret
Lorcin, , 05-190 Nasielsk
Gmina:
Telefon:
601 273 841
Fax:
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć
Opis

Jeżeli szukasz zajęć pozalekcyjnych dla swojego dziecka, to nie mogłeś lepiej trafić!. Jeżeli troszczysz się o wszechstronne, pozbawione nudy zajęcia to zapraszamy do naszej Stajni!. Zachęcamy do skorzystania z propozycji wypełnionej w sportowe atrakcje, które z pewnością sprawią frajdę i urozmaicą codzienne zajęcia dzieciaków. Wykorzystując naturalną potrzebę ruchu w wieku szkolnym i wczesnoszkolnym, pragniemy wspólnie odciągnąć je od gier komputerowych zaszczepiając w nich potrzebę uprawiania sportów nie z konieczności, a z przyjemności. Dzieci podczas zajęć poznają konie, uczą się jak o nie dbać, pielęgnować i jak się zachowywać w ich obecności. Dodatkowo uczą się odpowiedzialności i budowania więzi ze zwierzętami.

Zapraszamy wszystkich chętnych od najmłodszych po najstarszych, którzy chcieliby zacząć przygodę w siodle, lub kontynuować swoją pasję związaną z końmi. Zajęcia odbywają się przez cały rok - żadna pogoda nam nie straszna, ponieważ posiadamy halę (20x40m). Poza jazdą na ujeżdżalni lub hali, dla bardziej zaawansowanych organizujemy wyjazdy w teren, rajdy jednodniowe, wyjazdy nad rzekę Narew.

Do dyspozycji mamy dwa kucyki, na których prowadzone są oprowadzanki i zajęcia dla najmłodszych, po większe konie dla młodzieży i dorosłych. Na terenie ośrodka znajduję się także ogrzewana świetlica, w której można się ogrzać w chłodniejsze dni, zorganizować urodziny dla dziecka, czy też imprezę firmową. W ofercie posiadamy także powozy/bryczki, które można wynająć na różne okazje typu ślub, urodziny, wycieczka szkolna, kulig, czy po prostu rodzinny przejazd po okolicy.

W ośrodku poza końmi możemy znaleźć kozy oraz osła.

Serdecznie zapraszamy ! 

 

Cennik:

Poniedziałek - Piątek:
lonża: 30 min - 35 zł/60 min - 70 zł
jazda na placu: 30 min - 30 zł/ 60 min - 60 zł
jazda w terenie: 60 min - 60 zł

Sobota - Niedziela:
lonża: 30 min - 40 zł/60 min - 80 zł
jazda na placu: 30 min - 35 zł/ 60 min - 70 zł
jazda w terenie: 60 min - 70 zł 

 

ZDJĘCIA:

Galeria zdjęć

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design