Archiwum wydarzeń

15 listopada 2015
29 listopada 2015

Spektakl oparty na motywach baśni J. Ch. Andersena, pod tymże tytułem. Jest to uwspółcześniona i wierszowana wersja tego utworu.

25 października 2015

Spektakl Kaczątko odwołuje się do znanego bohatera baśni H. Ch. Andersena, jednak nie opowiada jego historii. Kaczątko jest pretekstem do przyjrzenia się tematowi różnorodności człowieka i bezcenności życia. Czy to, że jesteś inny z wyglądu, inaczej się rozwijasz, inaczej czujesz, jesteś chory, stary, jąkasz się, jesteś w kropki czy w paski, jest niepisanym przyzwoleniem na odrzucenie?

25 października 2015

Sąsiedzki jam gitarowy. Jest to spotkanie dla każdego kto ma ochotę wspólnie pograć. Przyjdź z instrumentem i zagraj z sąsiadami. Niezależnie od umiejętności na pewno znajdziesz tu przestrzeń dla siebie

25 października 2015

Wszystkich wielbicieli gier planszowych zapraszamy na wspólne spędzenie niedzielnego popołudnia! Nieważne, czy jesteś zaawansowanym graczem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę.

15 września 2015

„Nieracjonalny mężczyzna” Woody’ego Allena to słodko-gorzka komedia, której głównym bohaterem jest rozczarowany życiem profesor filozofii. 


Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design