Flyboard

Flyboard® to nowa dyscyplina sportów wodnych opatentowana w roku 2011 przez wielokrotnego mistrza świata w Jet-Ski, jakim był Franky Zapata. Opracował on urządzenie zasilane strumieniem wody, dzięki któremu można wznosić się w powietrze i wykonywać różnorodne akrobacje w wodzie i w powietrzu. Deska podłączona jest 18 lub 23 metrowym wężem pod skuter wodny, który odpowiada za wyrzut wody z siłą odpowiednią do uniesienia Cię w powietrze nawet do 12 m nad tafle wody.

 

Sport ten jest niezwykle widowiskowy i łatwy do opanowania. Osobom mającym do czynienia ze snowboardem, wakeboardem czy skateboardem opanowanie lotu na Flyboard® zajmuje niecałe 3 minut!

Latać można nad Jeziorem Zegrzyńskim przy plaży Hotelu 500. Tam spotkacie Ekipę Flyboard - Europe, która swój entuzjazm i pasję przeleje na wszystkie osoby  zdecydowane rozpocząć zabawę na Flyboard® lub innym dostępnym sprzęcie, jakim jest Hoverboard by ZR® i Jetpack by ZR®.

    

Każdy z Was z pewnością zachwyci się ekscytującym lotem nad taflą wody oraz możliwościami jakie daje ta dyscyplina sportu.

Zapraszamy na www.flyboard.pl


 


Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design