Rewita Rynia

Rewita Rynia
Wczasowa 59, Białobrzegi, 05-127 Białobrzegi
Gmina:
Nieporęt
Telefon:
22 768 01 66,508 679 176
Fax:
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć
Opis

Rewita Rynia położony jest w dogodniej lokalizacji na wschodnim brzegu Zalewu Zegrzyńskiego – 32 kilometry od centrum Warszawy. Jest to idealne miejsce dla aktywnych form spędzania wolnego czasu, zwłaszcza dla amatorów sportów wodnych oraz osób chcących spędzić urlop w wyjątkowym miejscu. Otoczenie rozległego, ogrodzonego kompleksu leśnego zapewnia Gościom ciszę i komfort wypoczynku przez cały rok.

Ośrodek zapewnia zróżnicowane, dopasowane do wymagań warunki noclegowe, wyśmienitą kuchnię, niepowtarzalną atmosferę kawiarni oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Z uwagi na niewielką odległość od Warszawy Rewita Wojskowy Dom Wypoczynkowy Rynia jest doskonałym miejscem dla organizatorów szkoleń, konferencji oraz dla osób podróżujących w celach służbowych. Wszelkie zorganizowane formy wypoczynku jak zielone szkoły, obozy i kolonie letnie znajdą tutaj idealne warunki. Ośrodek posiada bezpośredni dostęp do jeziora, niestrzeżonego kąpieliska i plaży oraz własny port ze sprzętem wodnym.

Do Rewity możemy przyjechać z psem, będziemy musieli jednak wnieść za niego dodatkową opłatę.

Galeria zdjęć

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design