Restauracja „BARKA”

Restauracja „BARKA”
Zegrzyńska, Nieporęt, 05-126 Nieporęt
Gmina:
Nieporęt
Telefon:
781710005,609444042
Fax:
227826672
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć
Opis

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji "BARKA", zlokalizowanej bezpośrednio nad Zalewem Zegrzyńskim, obok "Dzikiej Plaży" w Nieporęcie (52.4376°N, 21.02216°E).
Serwujemy w niej przede wszystkim pyszne dania z ryb, których ogromny wybór sprawia, że każdy nasz gość odnajdzie swój ulubiony smak. Klimat, który stworzyliśmy we wnętrzu restauracji z możliwością podziwiania panoramy Jeziora Zegrzyńskiego oraz otwarta przestrzeń na tarasie widokowym restauracji sprawiają, że każdy posiłek smakuje u nas wyjątkowo.
Zapraszamy do rozkoszowania się pięknym dniem nad wodą korzystając z uroków najładniejszej nad Zalewem Zegrzyńskim plaży oraz atrakcji, które zapewniają nasze wypożyczalnie sprzętu wodnego.
Posiadamy w swojej ofercie czarterowej szeroki wybór łodzi z silnikami do pływania bez uprawnień oraz z uprawnieniami motorowodnymi.
Chcesz wypożyczyć rower wodny lub kajak, nie ma problemu, każdy znajdzie w naszej wypożyczalni coś dla siebie.
Organizujemy imprezy firmowe i rejsy rekreacyjne, z wykorzystaniem naszego sprzętu pływającego i gwarancją miłego spędzania czasu. Zorganizowaną grupę zabierzemy na pełen niezapomnianych doznań rejs po wodach Zalewu Zegrzyńskiego oraz wzbudzające ogromne emocje przejażdżki łodzią motorową w ślizgu.

Galeria zdjęć

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design