Relaks na wodzie: Port Szanta Cafe

Relaks na wodzie: Port Szanta Cafe
ul. Warszawska 47, Zegrze Południowe, 05-130 Zegrze Południowe
Gmina:
Nieporęt
Telefon:
791 743 242
Fax:
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć
Opis

Rejs kabinowym jachtem spacerowym, to ciekawa propozycja na spędzenie wolnego czasu w bliskiej odległości od Warszawy, a jednocześnie w pięknych okolicznościach przyrody. Nasze rejsy zaczynamy nad Jeziorem Zegrzyńskim, które jest bramą do wielu szlaków wodnych nie tylko Mazowsza, ale całej Polski (Narew, Bug, Mazury, Wisła). Dla osób rozpoczynających przygodę z turystyką wodną organizujemu kilkugodzinne rejsy ze sternikiem, podczas których korzystamy z uroków przyrody, a chętni mają okazję zdobycia doświadczenia w prowadzeniu łodzi. Bardziej doświadczonym oferujemy możliwość samodzielnego wynajęcia jachtu, na którym komfortowo odpoczywać może 6 - osobowa załoga. 

Rejs naszym jachtem łączy zalety pobytu w ośrodku wypoczynkowym z wolnością i pięknem natury dzikich biwaków. 

W zależności od upodobań oraz posiadanego budżetu oferujemy dwa jachty spacerowe:

- Jacht Nexus 850

- Jacht Weekend 820

Posiadamy także mniejszą łódź motorową Smartfisher z szybkim silnikiem 60KM zapewniającą wszystko co niezbędne do wędkowania, a także nocleg dla dwóch osób dzięki czemu łodzie te cieszą się także dużym zainteresowaniem nie tylko przez wędkarzy, ale także innych turystów. Dzięki przemyślanej konstrukcji oraz zastosowaniu wielu praktycznych rozwiązań łodzie są łatwe w prowadzeniu, a także funkcjonalne jak na swoje rozmiary. 

 

Galeria zdjęć

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design