Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy Nieporęt-Pilawa

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy Nieporęt-Pilawa
Wojska Polskiego 3, Nieporęt, 05-126 Nieporęt
Gmina:
Nieporęt
Telefon:
22 767 04 27
Fax:
E-mail:
www.nieporet.pl
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć
Opis

DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI:

Rozległy, zagospodarowany kompleks nad jeziorem
Przestronny port jachtowy (Port Jachtowy w Nieporęcie oraz Port Pilawa)
Wyśmienita gastronomia
Wypożyczalnie sprzętu pływającego
Szkółki żeglarskie
Miejsca do grillowania i rodzinnego wypoczynku
Park linowy
Sklep spożywczy
Stacja paliw dla żeglarzy I motorowodniaków
Duże i bezpieczne parkingi

Teren gminnego Kompleksu Rekreacyjno-Wypoczynkowego Nieporęt – Pilawa, to miejsce, w którym chętnie przebywają właściciele jachtów i osoby ceniące spokojny wypoczynek. Można tu aktywnie spędzić czas, czerpiąc przyjemność z uprawniania sportów wodnych, jak i w spokoju cieszyć się rozkwitającą przyrodą. Co więcej stale się rozwijamy. już wkrótce udostępnimy nowoczesne komfortowe pomosty dla amatorów żeglarstwa. Gmina Nieporęt dąży do stworzenia w tym miejscu optymalnych warunków do aktywnego uprawiania sportu, rekreacji i wypoczynku, z wykorzystaniem wszystkich możliwości, jakie daje ten piękny teren i jego położenie.

Skatepark

Wymiary 32 x 18 metrów i przeszkody: grindbox, poręcze, coping i funbox. Przystosowany do jazdy na łyżworolkach, deskorolkach i rowerach.

Skatepark usytuowany jest w porcie w miejscu, gdzie rozbudowywana jest strefa sportu i rekreacji i gdzie już stoi plac zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna i boisko do piłki siatkowej plażowej. W sąsiedztwie urządzony jest również park linowy.
To kolejny krok do pełnego zagospodarowania Kompleksu Rekreacyjno-Wypoczynkowego Nieporet-Pilawa i stworzenia w nim warunków do aktywnego wypoczynku i uprawiania sportu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siłownia Plenerowa

Zamontowano jedenaście stanowisk, m.in. biegacz dwustanowiskowy, prasa nożna, twister trzystanowiskowy, orbitrek, wyciąg górny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plac zabaw

Plac zabaw ma 500 m2 powierzchni, na której znajdują się zestawy, zapewniające dzieciom możliwość doskonałej zabawy i rozwoju ruchowego.

Galeria zdjęć
www.nieporet.plwww.nieporet.plwww.nieporet.plwww.nieporet.plwww.nieporet.pl

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design