Hotel 500

Hotel 500
Warszawska 31a, Zegrze Południowe, 05-130 Zegrze Południowe
Gmina:
Nieporęt
Telefon:
022 774 6666
Fax:
022 774 1244
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć
Opis

HOTEL 500 w Zegrzu to jeden z obiektów ogólnopolskiej sieci hoteli.


Położony jest nad malowniczym brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego, zaledwie 25 minut od centrum stolicy. Stanowi znakomite miejsce dla organizacji, szkoleń, konferencji oraz wypoczynku rodzinnego.

Hotel posiada 128 pokoi (dwuosobowe, apartamenty i studia), wyposażone w łazienkę, TV, telefon, Internet. Obiekt jest przystosowany dla Gości niepełnosprawnych.

Dzięki znakomitej infrastrukturze HOTEL 500 to doskonałe miejsce do organizacji konferencji, sympozjów, szkoleń, imprez integracyjnych i okolicznościowych. Obiekt posiada 9 klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny, z których największa mieści 200 osób. Hotel posiada sale konferencyjne o różnej powierzchni. Możliwość zorganizowania szkolenia dla ponad 200 osób.
- SALE DUŻE (65m2 - 256m2)
- SALE ŚREDNIE (35m2-45m2)
- SALE MAŁE (20m2)

Zapewniamy dostęp do Internetu w całym hotelu.

Godna rekomendacji jest również restauracja hotelowa, która swoim nowoczesnym wnętrzem i spokojną atmosferą przyciąga wszystkich, którzy spotykają się służbowo jak i w celach prywatnych. Szef kuchni zaprasza wszytkich gości w godzinach od 12:00 do 22:30 i poleca wyśmienite dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

W hotelu znajduje się sauna sucha, mini fitness, piłkarzyki ping-pong oraz rowery górskie. Obiekt posiada plażę, molo o długości 30m., leżaki, boisko do siatkówki. Na terenie hotelu znajduje się szkółka windsurfingowa: Mały Hel”, do której zapraszamy już dzieci od 5 roku życia.
Gościom oferowane są atrakcje wodne (rejsy statkiem wycieczkowym, łódki, kajaki, rowery wodne, windserfing, itp.).W pobliżu znajdują się ośrodki sportów wodnych, z których mogą skorzystać osoby przebywające w hotelu. 

W szkole SPORT SAILING nad Zalewem Zegrzyńskim można uzyskać bez uciążliwych formalności międzynarodową licencję VDWS INTERNATIONAL na katamarany i jachty jednokadłubowe. W pobliżu znajduje się również ośrodek Flyboard Polska (centrum sportów hydro-odrzutowych). FLYBOARD mieści się obok hotelu 500 przy ul. Warszawskiej 31A. 
 

Hotel organizuje także:

  • Bankiety, imprezy firmowe, kolacje uroczyste
  • Przyjęcia okolicznościowe (imieniny, urodziny, komunie, chrzciny itp.)
  • Ogniska z pieczeniem kiełbasek
  • Przejażdżki bryczkami lub kulig
  • Atrakcje - imprezy teambuildingowe
  • Atrakcje wodne (narty wodne, banan, skutery wodne itp.)

A w okresie letnim udostępniana jest scena na molo na występy artystów, koncerty muzyki poważnej i inne.

Do hotelu możemy przyjechać z psem, musimy pamiętać jednak o dodatkowej opłacie.

Galeria zdjęć

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design