Gospodarstwo Agroturystyczne Maria i Leszek Chrzanowscy

Gospodarstwo Agroturystyczne Maria i Leszek Chrzanowscy
Szkolna 9, Jadwisin, 05-140 Serock
Gmina:
Serock
Telefon:
500 899 203,730 059 917
Fax:
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć
Opis

Nasze gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w Jadwisinie,

wsi położonej pomiędzy Zegrzem, a Serockiem przy drodze krajowej 61 wiodącej na Mazury.

Atutem gospodarstwa jest duży, pięknie utrzymany ogród ze stawem i altanką, będący wspaniałym miejscem relaksu w otoczeniu przyrody.

Bliskość Zalewu Zegrzyńskiego daje możliwość wypoczynku nad wodą oraz uprawiania sportów wodnych. Na terenie obiektu znajduje się studio fotograficzne oraz gabinet pielęgnacji paznokci. Ponadto w gospodarstwie istnieje możliwość zakupu ręcznie robionych na szydełku serwetek i ozdób.

Atrakcją naszego gospodarstwa jest możliwość podziwiania zabytkowych, używanych niegdyś na wsi przedmiotów, takich jak maselniczki, tary do prania, moździerze i maglownice. Kolekcję uzupełniają używane przy pracach polowych, ciągnięte przez konie pługi. Sentyment budzą zgromadzone przedmioty codziennego użytku z okresów PRL-u, takie jak kultowe już pralki "Frania", telewizory, magnetofony i żelazka. Wszystkie te niezwykłe zabytki są poniekąd podróżą w czasie do lat dzieciństwa, świata naszych dziadków i pradziadków, tworząc jedyny w swoim rodzaju miniskansen.

 

Galeria zdjęć

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design