Gospodarstwo Agroturystyczne Jadwiga Tyska

Gospodarstwo Agroturystyczne Jadwiga Tyska
Zabłocie 29, Serock, 05-140 Serock
Gmina:
Serock
Telefon:
22 782 72 07,501 772 811
Fax:
WWW:
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć
Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne Jadwiga Tyska 


Gospodarstwo położone jest w niewielkiej wsi w pobliżu dużego kompleksu leśnego, w otoczeniu starego sadu (drzewa mają ok. 50 lat). 

Prowadzone jest w czynnym gospodarstwie rolnym, gdzie prowadzona jest hodowla bydła i produkcja mleka. Jest możliwość podpatrywać, bądź uczestniczyć w pracach codziennych prowadzonych w gospodarstwie. Położenie daje możliwość wypoczynku w cichym miejscu, oraz stwarza dobre warunki uprawiania turystyki rowerowej, pieszej, a także "nordic walking". Pobliski las to miejsce odbywania długich spacerów, ale także zbierania grzybów, czy jazdy na rowerach – gospodarze zakupili rowery dla turystów.

Duży teren wokół domu stwarza możliwość wypoczynku i turystyki aktywnej. Wybudowana altana, obok grill i specjalnie przygotowane palenisko do ogniska dają możliwość wieczornych biesiad. W deszczowe dni można grać w piłkarzyki lub gry planszowe. Gospodarstwo posiada ekologiczną przydomową oczyszczalnię ścieków oraz kolektory słoneczne podgrzewające wodę.

Gospodarstwo dysponuje 5 pokojami (15 miejsc noclegowych) dla gości znajdującymi się na piętrze i poddaszu w domu zamieszkałym przez gospodarzy - 3 pokoje usytuowane na poddaszu (1 – 2 os., 1 – 3 os. ze wspólną łazienką z korytarza oraz 1 – 4 os. z łazienką). Do dyspozycji gości na poddaszu jest aneks kuchenny i część wypoczynkowa z jadalnią.

Na piętrze budynku znajdują się 2 pokoje (1 – 2 os., 2 – 4 os.). Pokoje mają wspólną łazienkę z oddzielnym wejściem z korytarza. Z korytarza jest wyjście na taras, z którego rozciąga się widok na las i pobliskie gospodarstwa rolne. Do dyspozycji gości przygotowany jest punkt z komputerem i internetem.

Posiłki mogą być serwowane przez gospodynię z wyko rzystaniem produktów z gospodarstwa (mleko, ser, jaja, warzywa, owoce). Turyści mają możliwość korzystania z aneksu kuchennego znajdującego się na poddaszu przygotowanego z myślą o turystach.

 

Galeria zdjęć

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design