Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne CSK Sp. z o.o.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne CSK Sp. z o.o.
Jachranka 73, Jachranka, 05-140 Serock
Gmina:
Serock
Telefon:
22 7687 900,22 7687 999
Fax:
WWW:
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć
Opis

Ośrodek CSK to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, a także rodzinnego wypoczynku.

Znakomite położenie na malowniczej skarpie nad Zalewem Zegrzyńskim i duża powierzchnia terenu (12,5 ha) stwarzają doskonałe warunki do uprawiania szeroko rozumianej rekreacji ruchowej. Niezaprzeczalnym atutem ośrodka jest bezpośredni dostęp do Zalewu Zegrzyńskiego - największego otwartego akwenu wodnego w okolicach Warszawy. Zalew stanowi doskonałą bazę do uprawiania sportów wodnych, miedzy innymi żeglarstwa, narciarstwa wodnego itp.. Własna wypożyczalnia sprzętu wodnego (w okresie letnim) potęgują atrakcyjność ośrodka. Zalew to także raj dla Wędkarzy ! Mówiąc o rekreacji ruchowej nie sposób nie wspomnieć o kompleksie boisk sportowych, korcie tenisowym ziemnym, a także o boiskach do piłki plażowej.

Ośrodek dysponuje 99 miejscami noclegowymi w apartamentach, bungalowach, pokojach 1 i 2 osobowych w pawilonach oraz "zakopiance" - przytulnym domku w stylu góralskim.

Głównym przedsięwzięciem Ośrodka jest organizacja konferencji, sympozjów, szkoleń a także imprez okolicznościowych, biesiad, pikników w różnych konwencjach tematycznych.  

Do dyspozycji jest 5 sal konferencyjnych (4 sale posiadają klimatyzację). Największą liczbę osób pomieści sala nr 1 (do 100 osób w ustawieniu kinowym, do 70 osób w ustawieniu w podkowę).

Galeria zdjęć

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design