Zostań koordynatorem projektu "Dziedzictwo obok mnie. Gminne cuda regionu"

2021-09-28

Zostań koordynatorem projektu

"Dziedzictwo obok mnie. Gminne cuda regionu"

 

Fundacja Hereditas we współpracy z Narodowym Instytutem Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (NIW-CRSO) poszukują Lokalnych Koordynatorów do realizacji projektu pn.: „Dziedzictwo obok mnie. Gminne Cuda Regionu”.

Koordynatorzy, nadzorując proces poszukiwania ważnych dla swojego regionu – gminy - zjawisk, przyczynią się do ich upowszechnienia w skali ogólnopolskiej. Dla osób, które podejmą współpracę w wyżej wymienionym zakresie przewidziane jest wynagrodzenie.

Przedsięwzięcie, polegające na identyfikacji, ocenie i ewidencjonowaniu tzw. „gminnych cudów regionu” przyczyni się do promocji potencjału lokalnego dziedzictwa kulturowego oraz wzrostu świadomości społeczeństwa w zakresie wartości, jakie niosą za sobą jego materialne i niematerialne składniki.

Zainteresowane osoby prosimy o zarejestrowanie się na jeden z poniższych terminów spotkań webinaryjnych, podczas których zostaną omówione szczegóły dotyczące projektu oraz współpracy.

Grupa C (29.09.2021, środa, godz. 11:00)

Szczegóły dostępne na stronie internetowej projektu

źródło: Fundacja Hereditas

Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design