KINO OTWARTE NA SZTUKĘ- FILM "SERCE PSA"

2021-10-25

KINO OTWARTE NA SZTUKĘ 

PROJEKCJA ONLINE

FILM "SERCE PSA"

 

28.10.2021, GODZ. 19.00

 

W październikowym KINIE OTWARTYM na sztukę obejrzymy wspólnie niezwykły film "Serce psa" autorstwa Laurie Anderson ‒ amerykańskiej artystki performatywnej, kompozytorki, wokalistki, instrumentalistki, pisarki, poetki i fotografki. Artystki niebywale wszechstronnej.

„«Serce psa» to film w reżyserii Laurie Anderson, piosenkarki i performerki. To medytacyjna podróż w wewnętrzny świat artystki, pełna muzyki, nowojorskich pejzaży i snów. Anderson dzieli się z nami swoimi przemyśleniami na temat życia i śmierci, nauk buddyzmu, a także wspomina związki z najbliższymi jej ludźmi i zwierzętami. Zaskakujący i nowatorski, niezwykły hołd dla męża Lou Reeda i ukochanej terierki Lolabelle, premierowo pokazywany w konkursie festiwalu filmowego w Wenecji 2015”. (materiały dystrybutora)

Gościem rozmowy po filmie, 28.10 br. o godz. 20.30 na profilu FB PIK (www.facebook.com/powiatowa.instytucja.kultury), będzie Marta Chrzczanowicz ‒ antropozoolożka i zoopsycholożka, autorka bloga na temat zwierzęcych postaci w kinie (www.filmowezwierzeta.com).

 

28 października 2021 r.: godz. 19.00 seans online "Serce psa", godz. 20.30 rozmowa z Martą Chrzczanowicz na profilu FB PIK (www.facebook.com/powiatowa.instytucja.kultury). ZAPRASZAMY!

Osoby zainteresowane seansem prosimy o przesłanie maila o treści: "PIES" na adres: animacja@pik.legionowski.pl do 27.10.2021 r.٭

٭Należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS na stronie: www.pik.legionowski.pl.

 

Źródło:

  1. https://pik.legionowski.pl
Portal www.jezioro.zegrzynskie.pl źródłem kompleksowej informacji turystycznej regionu Jeziora Zegrzyńskiego współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 – LIDER
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013
Copyright by Powiat Legionowski.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Bull Design